Laga&Luga
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Laga&Luga

Tam Bir lagaluga sitesi burası..

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Kireç Önleyici Ürünler

YazarMesaj
Teknoweb
Müptela
Müptela

Kireç Önleyici Ürünler Empty
MesajKonu: Kireç Önleyici Ürünler   Kireç Önleyici Ürünler Icon_minitimePerş. Kas. 24, 2011 9:08 pm

Domain Adıankarasodamatik.com
Web Sitenin Kuruluş Tarihi2010
Sitenin İçeriğiKireç Önleyici Ürünler
Web Sitesine Ait Tanıtım Makelesi

Ankara çamaşır makinesinde kireç önleyici ve beyazlatıcı olarak kullanılan bir ürünün tescilli marka adıdır. Ankara Sodamatik kireç önleyici ve beyazlatıcı ürün bileşimine sahip kaliteli bir ürün olup çamaşır makinelerini kirece karşı korur çamaşırlarda mükemmel temizlik ve beyazlık sağlar. Tüketici Ankara Sodamatik markalı ürünümüzü kesinlikle güvenerek kullanabilir. Kristal ; Kartül ; Diyar ; Diba kendi ürünlerimizdir. Ankara Sodamatik markalı kireç önleyici ve beyazlatıcı ürünümüz Türkiyenin ilk ve tek TSEK(Türk Standartları Enstitüsü Kalite Uygunluk) belgeli ürünüdür.Ancak Türkiye`nin dört bir tarafında market raflarında değişik markalar ile sodamatik adı altında çamaşır makinesinde kireç önleyici ve beyazlatıcı etkisi ve gücü olmadığı halde ambalajlarının üzerine kireç önler, beyazlatır gibi yanıltıcı ibareler kullanılarak tüketici aldatılmaktadır. Bir ürünün kireç önleyici ve beyazlatıcı olabilmasi için kireç önleyici ve beyazlatıcı ürün bileşimine sahip olması gereklidir. Markası ne olursa olsun Sodamatik adı ile marketlerde bulunan bu ürünlerin tamamı sahte ürünlerdir. Biraz ucuzluk adınasahte ve kalitesiz, teknik olarak kullanılması sakıncalı ürünlerin piyasaları alenen doldurması gerçek üretime zarar vermektedir. Kaliteli üretim ve tüketim için sorup sorgulama daima yapılmalıdır.

Kireç Önleyici Ürünler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-